Волкер про Порошенко та Путіна.

Волкер: Думаю, що між Порошенком і Путіним існує особиста ворожнеча.

«Я думаю, що це правда. По суті, це не лише правда, а і те, про що Росія сама говорила, що вона хоче бачити, як Порошенко зазнає поразки, і це просто факт. Я думаю, що існує особиста ворожнеча між президентом Путіним і президентом Порошенком», — заявив Волкер

Звісно є ця особиста ворожнеча. Природа цієї ворожнечі в поразці Путіна перед Порошенко на переговорах у Мінську. Це описав президент Франції Олланд у своїх мемуарах. Путін настільки вертівся як вуж на сковородці, брехав і нахабно себе поводив, що навіть, зазвичай спокійна, Меркель прямо йому пригрозила дипломатичною ізоляцією. 

А чому так сталося? Чому Путін вертівся? 
Та тому, що Порох виявився сильнішим за нього як особистість. Він не піддався на погрози, на «російський наскок» (Путін при всіх заявив: «ваши войска окружены, сопротивление бесполезно» — чим навіть в якийсь момент вибив із сідла присутніх, та «я раздавлю вашу армию»). Порошенко ж не піддався і навпаки повів наступ на Путіна — що «я тобі цього не дозволю» (с). 

І план Путіна на переговори провалився. А іншого плана в нього не було. Як у Пороха: план А, план Б і ще план В і Г. З наскоку федералізація не вийшла і прийшлося Путіну обговорювати повістку запропоновану Порошенко.

Тому Путін почав тягнути час в надії на «кател с 8 тис украми», виходити радитись, пішов спати, чим остаточно і поховав свою позицію в очах посередників. І Порох вигриз перемогу в тій ситуації.

Ця поразка чисто міжособистісна. Один чоловік виявився сильнішим за іншого. І це з великою обідкою сприймається Путіним — мілким мужчинкою з комплексом маленького зросту, якому пропаганда за 20 років зліпила образ мачо верхом на коні і він сам в цей образ повірив. І несподівано програв якомусь шоколаднику.

А інші поразки лиш знову і знову давали під дих карлику — безвіз раніше, ніж у РФ, Асоціація не дивлячись на мутки з референдумом в Нідерландах, нарешті Томос, та і взагалі харизма Пороха на нашому просторі, коли він як чоловік набагато яскравіший за Путіна, активніший, красномовніший. Ще й має достатню особисту вагу і ізолював президента РФ на міжнародній арені.

Усе це — предмет особистої неприязні Путіна до Порошенко. І це на міжнародній арені уже всі помітилі. Гиги.

Джон Смитт

Волкер про Порошенко та Путіна.
4.9 (97.78%) 36 vote[s]