Життя після виборів.

Ти розумієш як зміниться твоє життя після виборів?

Ти готовий до того, що твоїм президентом стане кандидат, який готовий стати на коліна перед людиною, що впродовж 5 років вбивала українців на українській землі?

Ти готовий до того, що твоїм президентом стане людина, яка до недавнього часу фінансувалася (а може й зараз фінансується) з державного бюджету ворога?

Ти готовий до того, що твоїм президентом стане українофоб, який ненавидить твою країну, називає її «актрисою німецьких фільмів готовою прінімать у всєх», який висміює тебе, твою мову, твою релігію, армію твоєї країни?

Ти готовий до того, що твій президент, висміюючи твою мову, твою релігію, вибачається не перед тобою, а перед людиною, що вбиває українців?

Ти готовий до того, що твоїм президентом стане людина, яка сміється з Голодомору?

Ти готовий до того, що твоїм президентом стане лялька олігарха, яку просувають виключно завдяки олігарху, його ЗМІ і його грошам?

Ти готовий до того, що твоїм президентом стане людина, яка не може зв’язати слова в речення без суфлера і затримки 6 секунд?

Ти готовий до того, що голосуючи за зарплату 4000 доларів в місяць ти отримаєш 40 доларів в місяць, оскільки експерти твого президента помилилися в 100 раз?

Ти готовий до того, що президента тобі призначають соціологи, телеканал і сама лялька, заявляючи про свою готовність, а від тебе нічого не залежить?

Я — не готовий!
І цього не буде!

Mason Lemberg

Життя після виборів.
4.9 (98.75%) 48 vote[s]