Зарплати вчителям до 4000 від Зе!

Це відео повинен подивитися кожен, кому не байдужа навіть не доля країни, кому не байдуже як він/вона буде жити через 2 місяці.

Тут кандидат Зеро і його експерти вважають, що зарплати вчителям можна підняти до 4000 доларів на місяць. 

По їхніх розрахунках для цього потрібно 200 млн. доларів на рік.
Але цих грошей вистачає лише для підняття зарплати менш ніж 4000 вчителів до такого рівня (з врахуванням податків). Тобто можна ощасливити вчителів всього 40 шкіл.

Це не просто зашквар і не просто «експерт помилився», це світоглядне. Помилитися можна на 20%, на 50%, ну в 2 рази, а помилитися в 100 раз — не можливо.

Помилка в 100 раз означає тільки те, що люди абсолютно далекі від предмету розмови.

Це якби дєлок обіцяв порєшати для вас годинник за 1000 грн, а прийшовши з ним в дорожезний магазин і витягнувши своїх 1000 грн, ви отримаєте насмішки, бо годинник коштує мільйон доларів.

Напевне у вас в житті були подібні ситуації, коли будучи не в темі, ви покладалися на подібних помічників, а потім вам було дуже соромно. І ви, як правило, більше з такою людиною більше не мали жодних стосунків, у всякому випадку ділових.

Ось це та сама ситуація тільки в масштабах країни.
Ці люди абсолютно некомпетентні.

Дуже часто їхні прихильники говорять, що це нові люди, несистемні, що не біда що вони недосвідчені, навчаться, гірше не буде.

Буде гірше.
Бо це не та ситуація, коли вас везе водій без прав і досвіду водіння. Бо такий водій все рівно бачив автомобіль, знає що таке газ, тормоз, знає що рулем треба крутити, а не гризти його, знає що для того щоб вийти з авто треба відкрити двері, а не розбивати головою лобове шкло.

А з цими людьми і їхнім рівнем компетенції — ситуація абсолютно інша.

Це ситуація коли аборигена з джунглів Амазонії хочуть посадити за штурвал літака. Але абориген не те, що не знає мови, він ніколи не бачив білих людей і вважає, що ця птаха їсть людей і його привели на страту, запхавши в черево птахи.

І шансів на виживання не 1 на мільйон, а нуль.
Абориген буде їсти штурвал і ніякі диспетчери йому не допоможуть.

І не забувайте, що в салоні того літака сидите ви, ваші батьки і діти і ще 42 млн. пасажирів.

Mason Lemberg

Зарплати вчителям до 4000 від Зе!
5 (100%) 37 vote[s]