Коломойський чекає компенсацію.

Один з найвпливовіших українських олігархів Ігор Коломойський вже кілька років не з’являвся в Україні через проблеми з владою, проте на цих президентських виборах він як ніколи близький до реваншу.

Бізнесмен з інтересами у нафтовому, гірничо-металургійному, фінансовому секторах та власник найбільших в країні банку та авіакомпанії став губернатором Дніпропетровської області навесні 2014 року й співпрацював з Петром Порошенком у протистоянні проросійським бойовикам на Сході.

Проте згодом у нього виникли глибокі конфлікти з урядом та президентом Порошенком.

  • Коломойський і відставка: «хрестовий похід» проти олігархів?
  • УкраїнаЗе: як це може бути за президента Зеленського
  • Націоналізація Приватбанку у питаннях і відповідях

Олігарх покинув Україну після болісного силового протистояння з владою через контроль над державними компаніями «Укрнафта» та «Укртранснафта», звільнення з посади губернатора Дніпропетровської області та націоналізації найбільшого банку України — «ПриватБанку».

В історії з «ПриватБанком» його екс-власника пана Коломойського звинувачують у виведенні з нього мільярдів доларів українських вкладників на користь своїх фірм.

Зараз бізнесмен судиться з Національним банком і «ПриватБанком» у міжнародних судах щодо націоналізації.

Нещодавно про підтримку націоналізації «ПриватБанку» напряму заявили США.

Жити за кордоном йому просто, адже Ігор Коломойський, окрім українського, має ще паспорти Ізраїлю та Кіпру.

Після всього цього Коломойський відкрито каже про головну мету цих виборів для себе — поразку Петра Порошенка. І в нього для цього є вагомі інструменти.

Один з найвпливовіших і найрейтинговіших телеканалів України «1+1» належить пану Коломойському.

Саме на цьому каналі виходять шоу та програми студії «Квартал 95», директор і фронтмен якої — шоумен Володимир Зеленський — наразі має найбільші шанси виграти президентські вибори.

Друге та третє місце у президентських перегонах наразі ділять Петро Порошенко та екс-прем’єр Юлія Тимошенко, яка, судячи з інформаційної політики «1+1» та позиції Ігоря Коломойського, також налагодила непогані стосунки з опальним бізнесменом.

Кілька тижнів тому кореспондент ВВС Джона Фішер поспілкувався з Ігорем Коломойським щодо його можливої підтримки Володимира Зеленського та Юлії Тимошенко.

За цей час відомий шоумен ще більше посилив електоральні позиції, тож ставлення до нього пана Коломойського і формат їхніх стосунків буде корисним для розуміння розвитку країни після виборів.

Під час розмови пан Коломойський був дуже привітним та ввічливим. На відміну від спілкування з журналістами у 2015 році під час суперечок з владою за контроль над «Укртранснафтою», коли він нецензурно облаяв журналістів «Радіо Свободи».

Коломойський чекає компенсацію за Приватбанк після виборів президента.

Так, стоп, я не зрозумів…
Як він може на щось очікувати, якщо:

1) Після цього з нами відмовляться працювати МВФ та інші структури, які погодили операцію. І перспективи курсу долара по 15512312122 цілком очевидні.

2) Якщо Зеленський і Тимошенко від нього не залежать?

Невже ви думаєте, що Зеленський може бути лялькою Коломойського??? ???

Ще мені тут скажіть, що на 1+1 працюють не журналісти, а якісь продажні шмурдянки??

Mason Lemberg

Коломойський чекає компенсацію.
5 (100%) 40 vote[s]