Модернізація армії.

Пріоритет передвиборчої програми Порошенка.

Президент Петро Порошенко у передвиборчій програмі на другий президентський термін обіцяє, що зміцнення Збройних Сил України, модернізація та оснащення армії новітніми зразками зброї й військової техніки залишиться пріоритетом.

Про це йдеться в опублікованій на сайті ЦВК передвиборчій програмі Порошенка під назвою “Велика держава вільних і щасливих людей”. Документ доступний за посиланням у картці кандидата в президенти.

“Ми відродили армію, яка зупинила російського агресора і стримує його. Зміцнення Збройних Сил, їхня модернізація та оснащення новітніми зразками зброї та військової техніки залишиться нашим безумовним пріоритетом”, — запевнив Порошенко, додавши, що це, серед іншого, дає поштовх українській науці і промисловості.

Також він наголосив, що буде завершено створення “щільної” системи протиракетної та протиповітряної оборони.

“На часі – докорінна модернізація українського флоту і повітряних сил”, — пише Порошенко як кандидат у Президенти на другий термін.

Окрім того, чинний Президент пообіцяв підняти рівень соціального забезпечення українських військовослужбовців, розширити підтримку родин учасників бойових дій.

Після перемоги на виборах Порошенко повертатиме Крим та Донбас і добиватиметься репарацій з РФ

Модернізація армії.
4.9 (98.95%) 19 vote[s]