Правда про рух «Азов» та «Нацдружини».

П’ять копійок: В 1940-50 рр. в Західній Україні створювалися банди з НКВД, які маскувались під бандерівців ОУН-УПА. Ці гебістські перевертні грабували, вбивали, залякували місцеве населення, таким чином паплюжили славетне ім’я націоналістів.

Сьогодні політики-кроти Луб’янки інкорпорують в тіло України перевертнів – нацкорпус, нацжон та інш. псевдопатріотичні організації. Пильнуємо! 

Які ланцюги пов’язують перевертнів у погонах з московськими кураторами і головне, чому нова поліція покриває старих агентів Кремля? Хто збирається натиснути гальма та зупинити рух до Європи? Чому Україна опинилася за крок до заворушень?

Випадковий розкол в рядах радикалів чи спланована спроба державного перевороту. Кривавий слід за лідерами організації та чому їх пов’язують з КДБ? Хто і навіщо подарував їм право на насилля та яку роль у плануванні заколоту займають ключові гравці в державі.

Дивіться у фільмі «Новий український порядок чи старий русский мир» на «Прямому» всю правду про рух «Азов» та «Нацдружини»:

Ответ на все ваши и мои вопросы❗️
Вороги маскуються під націоналістів.
Это ПОТРЯСАЮЩЕЕ видео! Прослушала от и до, невозможно оторваться!

Пацан из россии 100%! Акцент московский! Они НЕ понимают, что мы СЛЫШИМ ИХ акцент! Поэтому они и лажанулись с «трактористами» и «шахтёрами», думали , что мы и они , если говорим на русском, то отличить невозможно. Я думаю их провозят автобусами через неподконтрольную Украине часть границы. Так, как и в 2014г.

Увага! Так втручаються в наші вибори! Ворогів маскують під націоналістів і далі використовують їх на мітингах і маршах. Зробіть відомим цього персонажа. Робіть висновки.
Не дайте себе залякати, не дайте шансу тим хто заважає нам йти в бік цивілізації.

Спасибо Вам за терпение и железную выдержку, уважаемый автор Сергій Двадцатнов! Даже такого дурака, каким был ваш собеседник, Вы заставили задуматься! Дякую! Хай живе Україна!


Правда про рух «Азов» та «Нацдружини».
4.9 (98.06%) 31 vote[s]