Реактивні снаряди РС-80 «Оскол»

Реактивні снаряди РС-80 «Оскол» успішно пройшли черговий етап державних випробувань.

Некерованих реактивні снаряди РС-80 «Оскол», які розроблені та виготовляються ДАХК «Артем», що входить до складу «Укроборонпрому», успішно пройшли черговий етап Державних випробувань, що проводяться випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Міністерства оборони України під контролем Державної комісії.

Для випробувань РС-80 був залучений льотний склад та фронтові бомбардувальники Су-24М однієї з бригад Повітряних Сил Збройних Сил України, які здійснювали вильоти на вогневе застосування нової зброї.

Під час випробувань, у присутності замовника, було підтверджено відповідність РС-80 тактико-технічним характеристикам та можливість їх застосування з бойових літаків.
Ці снаряди можуть уражати, зокрема, бронетехніку та укріплення противника, мають надзвукову швидкість польоту та спроектовані для озброєння вертольотів, літаків, а також наземних платформ.

Вони були випробувані на всіх режимах польоту та під час різних погодних умов на фронтовому бомбардувальнику Су-24М. Під час цих стрільб нові ракети повністю підтвердили свою відповідність заявленим характеристикам.

Оцените статью.