Чесних кандидатів менше.

Якщо ви тараторите про свого відсталого кандидата, про його чесність і не можете звірити його декларацію з мільярдними витратами на рекламу, то ви не є чесними апріорі. 
Навіть перед собою.

І не треба сцяти в очі іншим, розказуючи про «усвідомлений», «обгрунтований» вибір. 
Займайтесь урінотерапією наодинці, будь-ласка.

От чесно, правду кажу, не знаю жодних інсайдів, жодної інфи по #послицягейту. І навіть якби мені її хотіли розповісти, то я би відмовився знати наперед.

По-перше: тому, що не хочу бути носієм закритої інформації в умовах коли занадто багато людей занадто багато пздить занадто лівим людям.

По-друге: тому, що все дуже цікаво і хочеться побачити події в реальному часі, без спойлерів, бо ж видно, що надто цікавий сюжет розгортається.

По-третє: дуже цікаво спостерігати за дурью великих онолітиків, палітіків та інших подібних персонажів, які зараз масово накинулися на Луценка, намагаючись захистити його безневинну жертву.

Хоч всі до одного індикатори свідчать про те, що не в Луценкові пані Марія має ворога і не його їй треба остерігатися і не за його інтерв’ю їй треба переживати…

І зрештою, їхнє питання «А чого саме зараз, перед виборами?» само по собі дає відповідь на нього. Бо це в нас вибори, а в ініціаторів виборів нема.

І я дуже голосно посміюсь, коли вони це нарешті усвідомлять причини.

І я тоді подивлюся як вони тоді будуть реагувати на Луценка, який схоже має колосальний кредит довіри в людей які статусом куди вище ніж пані посол і її дах в Держдепі.

Mason Lemberg

Чесних кандидатів менше.
5 (100%) 25 vote[s]