Что надо знать о будущих выборах:

«Давайте сьогодні прямо скажемо, що президент Порошенко переграв Путіна у багатьох компонентах військово-дипломатичної боротьби. І спасибі йому за це.» — заявив український науковець, дипломат Юрій Щербак.

«Об’єктом персональної ненависті українофоба Путіна став президент Порошенко. Ненависть ця особиста і токсична».

Директор Національної розвідки США Ден Коутс попередив, що Росія буде використовувати кібертехнології для втручання у вибори президента України.

В надії прибрати Порошенка і привести до влади менш антиросійський парламент Росія прагне скористатись з таких проблем в Україні, як нестійка економіка, поширена корупція, вразливості в кіберпросторі а також громадське невдоволення, наголошується в звіті.

Голова Служби Зовнішньої розвідки Єгор Божок: спецслужби РФ отримали 350 мільйонів для втручання в українські вибори. Перед усіма російськими спецслужбами стоїть конкретне завдання «закрити українське питання» в 2019 році.

«Закрити»- значить повернути Україну в орбіту впливу Російської Федерації. І зробити це настільки надійно, щоб ніяких «кольорових революцій» в Україні більше ніколи не сталося.

Для цього в Кремлі базуються на трьох сценаріях розвитку подій в Україні. Перший – це реванш проросійських сил за підсумками президентських або парламентських виборів.

У разі провалу проросійських або тих, що влаштовують Росію, сил на президентських виборах, буде застосовуватися інший сценарій, а саме – внутрішня дестабілізація або т.зв. «контрольований хаос», щоб силою змусити Україну прийняти умови, які висуває Кремль», – розповів Божок. 

Третій сценарій, зазначає глава СЗР, є військова операція проти України, якщо проваляться перші два варіанти.

Джон Смитт

Что надо знать о будущих выборах:
5 (100%) 24 vote[s]