Іван Дзюба за Петра Порошенка.

Іван Дзюба заявив, що голосуватиме за Петра Порошенка. 
«Нині бачимо, як проти Петра Порошенка ополчилися найрізноманітніші політичні авторитети чудернацького пострадянського простору. Зрозуміло: вони проти, бо за своє кревне.

Телеекрани та сайти сповнені шаленої ненависті і маячні, у брудних хвилях якої безнадійно потопають нечисленні уламки посутньої критики. За цих умов хочеться голосувати саме за Петра Порошенка. Порядком протесту проти нагнітання безуму», — стверджує Іван Дзюба.

Из статьи в Википедии: 1973 — Київський обласний суд засудив його до 5 років ув’язнення і 5 років заслання за «антирадянську» працю «Інтернаціоналізм чи русифікація?».

Восени 1989 року був одним зі співзасновників Народного Руху України

В листопаді 1992 року став другим міністром культури незалежної України (до 1994)[6]. Їздив на роботу в громадському транспорті, соромлячись користуватися службовим авто

Это вам не киношный образ украинца на велосипеде, а настоящий.

Многие вменяемые украинцы — за Порошенко. Волонтеры, военные, освобожденные из российского плена, книгоиздатели, режиссеры, деятели украинской культуры, диссиденты, Меджлис. Все, для кого ручная чихуахуа олигарха или коса — это плевок в Украину.

Джон Смитт

Іван Дзюба за Петра Порошенка.
5 (100%) 36 vote[s]