Американцы перекидывают военных к границам Московии.

США перекидають кілька тисяч військових до кордонів з РФ, як попередження Москві.

Тим часом президент-помилка Зеленський з багатьох ділянок навпаки відвів війська і наказував не стріляти.

І це в країні, яка безпосереднє стоїть на передньому плані війни з агресором-окупантом.

Хіба це не зрада і не привід до імпічменту?

Міністр оборони Марк Еспер в понеділок представить президенту США Дональду Трампу варіанти виведення кількох тисяч американських військовослужбовців з Німеччини, багато з яких будуть перекинуті в Східну Європу.

Про це повідомляє Голос Америки.

За словами двох високопоставлених представників Пентагону, план передбачає скорочення постійної присутності американських військ в Німеччині на 9500 осіб до 25 000 військовослужбовців.

За словами співрозмовників AFP, деякі з цих 9500 військовиків повернуться в США, а інших переведуть в країни Східної Європи.

Ці зміни, за словами представників Пентагону, слугуватимуть однозначним попередженням Путіну, чиї військові амбіції вкотре були підтверджені анексією українського Криму в 2014 році.

Нагадаємо, розвідка Сполучених Штатів Америки дійшла висновку, що російські військові пропонували винагороду пов’язаним з талібами бойовикам в Афганістані за вбивства американських військових.

Нагадаємо, США почали виводити своїх військових з Афганістану — виведення передбачено у мирній угоді, яку США уклали з угрупованням «Талібан».