Армія отримала свої почесті.

Не розділяю негативної думки інших щодо параду. Не дивлячись на відношення до Зеленського, вважаю урочистості до Дня Незалежності повністю вдалими.

Завдання таких заходів — посилати потрібний заряд українськості в суспільство. Цей заряд був зроблений. Окрім цього напрочуд важливим є те, що саме популярний серед вати і аполітичних псевдо-пацифістів Зеленський послав цей сигнал. Це дуже важливо.

Було декілька спірних моментів. Як то репчик і овер-експресія Тіни Кароль. Але розумію задумку: у нас є молоде покоління і репчик, мабуть, планувався як гачок, яким хотіли зачепити струни душі молоді.

Ну окей. Щодо Тіни Кароль, то хоч і невдалий образ і виконання, але добре, що прозвучав нарешті і інший куплет гімну, а не тільки перший. 

Піаніно в жовтий і синій можна було не розфарбовувати, це кугутство, але добре, що піаніно були. І саме в сенсі «символ Майдану». Лайк.

Військові пройшли маршем, армія отримала свої почесті. Вшанування загиблих Небесної сотні, як частина урочистостей до Дня Незалежності посилає сигнал, що держава вважає їхню жертву важливою частиною боротьби за незалежність.

Зеленський в промові дуже чітко артикульовав позитивну роль Майдану в нашій історії, розставив правильні акценти про Крим, Донбас, війну (Хоч і вкотре не згадав РФ. Але з промови все було зрозуміло.), підкреслив цінність Незалежністі.

Фактично Зеленський продемонстрував, що вирішив зайняти місце серед українства. Були побоювання, що це свято він перетворить в чергове денаціоналізоване пєрвомая і Квартал, але він вирішив послати сигнал, що він не малорос, не бидло і не ватнік. Його промова прекрасно звучала б від Петра Олексійовича.

В результаті «У нас не буде параду» перетворилося на повноцінний парад. Хіба що техніка не проходила (нащо було провокувати ветеранів — не зрозуміло). 

Вважаю, урочистості до Дня Незалежності свою функцію виконали. 
Я підтримую. Не маю причин хейтити.

Джон Смит