Бетті Бросмер

Історичні світлини.

Бетті Бросмер (Betty Brosmer) — найпопулярніша модель Америки 50-х років минулого століття.

Свою кар’єру почала в 13 років і отримала таку популярність, що її фото прикрашали всі можливі друковані видання, плакати і рекламні щити.

Перемогла у більш ніж 50-ти конкурсах краси, була еталоном жіночої фігури, носила звання «Найшикарніше тіло 50-х років». Бетті Бросмер в образі грайливою красуні стала секс-символом Америки, дала потужний поштовх розвитку напрямку pin-up girl і підготувала публіку до появи такої зірки як Мерилін Монро.

Але Бетті Бросмен була не тільки білявою красунею з шикарними еталонними формами — при зрості 165 см і вазі у 48 кг мала параметри 96-45-91 — але й була розумною і підприємливою ​​жінкою.

Вона першою з фотомоделей оформила і отримала всі права на публікації та використання своїх фотографій і стала найбільш високооплачуваною моделлю.

У 1961 році, у віці 26 років Бетті виходить заміж за родоначальника сучасного бодібілдингу Джо Уайдера (Joe Weider) і бере його прізвище. Також вона змінює кар’єру фотомоделі на активного пропагандиста здорового способу життя і супутніх йому спортивних товарів.

У 2011 році в Університеті штату Техас відкрито Музей фізичної культури Джо і Бетті Вейдер площею в 10 000 квадратних футів.

З Джо Уайдером в шлюбі Бетті Бросмер прожила довгих і щасливих 50 років — до самої смерті Джо у 2013 році.

І зараз, у 83-річному віці, Бетті Бросмер чудово виглядає і активно займається громадською діяльністю — член Олімпійського комітету з фізичної досконалості, видає власний журнал для жінок «Shape», веде свою колонку в популярному журналі «Сила і краса».

Helgi Sharp

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]