Боротьба Зеленського з контрабандою.

З величезним задоволенням буду спостерігати за процесом боротьби зеленського з контрабандою.
Я серйозно.

Я особисто знаю екземплярів, які проголосували за зелю тільки тому, що їм заборонили тягати контрабас через кордон, зменшивши ліміти.
І нічого на них не діяло, навіть усвідомлення того, що за зелею стоять оці всі реваншисти разом з гуснею.

Тобто, небідні люди, які в вишиванках ходять до церкви, свідомо голосували за умовного путіна (вони це розуміли), бо Порошенко прикрив трохи для них кордон.

Зрештою, мої приклади підтверджуються і результатами. Прикордонні села Львівщини, біля митниць голосували за зелю ще в першому турі, там він перемагав. І в другому переміг теж з великим відривом.

Зрештою, мої приклади підтверджуються цілим явищем, яке називається «бляхи», коли контрабандисти майже поголовно проголосували за зелю.

Реальна боротьба з контрабандою йде в розріз з прагненнями типового виборця зелі, який прагне обдурити і добре жити, для якого поняття «держава» майже нічого не значить.

Тому, якщо прагнення зелі дійсно співпадають з його заявами, то я буду насолоджуватися процесом в якому його худобоелекторат з-під кордону буде пищати.

А якщо ні — то на цей раз ми побачимо такі масштабні схеми корупції, таке рейдерство і такі відкати, що худобоелекторат з-під кордону буде пищати з іншого боку.

Тому давай, зеля. БорисЬ.

Mason Lemberg