Борцун Мустафа Найєм.

Двічі народний депутат Найєм голосував за те, щоб дозволити антидержавну діяльність медведчуковських телеканалів.

Так виглядає послідовність єврооптимістичного політика нової генерації. Вони наше майбутнє!

3 жовтня 2018

Народний депутат Найєм стає співавтором постанови ВР про введення санкцій проти медведчуковських 112 каналу і телеканалу NewsOne

4 жовтня 2018

Народний депутат Найєм не підтримує свою же постанову про закриття медведчуковських телеканалів. До цього він бездоказово звинувачував у співпраці з Медведчуком Порошенка, партія котрого проголосувала за постанову про закриття медведчуковських каналів, а депутат Найєм — ні.

12 жовтня 2018

Народний депутат Найєм в твітері пише наступне:
«На сегодняшнем заседании СНБО не рассматривался вопрос санкций в отношении 112 и Ньюзван. Потому это изначально это был торг П.Порошенко с В. Медведчуком. ВспОмните мои слова — вышеназванные телеканалы еще и фильмы будут снимать про ближайших друзей президента и его команды.» ….Типу Порошенко з Медведчуком домовилися.


18 жовтня 2018

Стає зрозуміло, що питання про введення санкцій проти проти медведчуковських 112 каналу і телеканалу NewsOne не могло розглядатися на РНБО, бо постанову ще не підписав Парубій.

А Парубій не підписав постанову бо йому це забороняє робити закон, бо Вілкул з Шуфричем зареєстрували іншу постанову про скасування тої і потрібно тепер проголосувати спочатку за неї, щоб підписати.
І як ви думаєте, як проголосував пан депутат Найєм за постанову, яка дає можливість медведчуковським каналам уникнути відповідальності?

Правильно! Він разом з оппоблоком проголосував за неї, але постанова не набрала достатньої кількості голосів і Парубій відсьогодні зможе підписати і направити в РНБО рішення Ради про санкції проти медведчуковських каналів.

 

Двічі народний депутат Найєм голосував за те, щоб дозволити антидержавну діяльність медведчуковських телеканалів.

Ну а секретні домовленості, звісно ж, між Порошенком і Медчедчуком. Не забувайте!

Mason Lemberg