Брехня Шмигался про бізнес в Україні.

Шмигаль вчора каже, що програма ««5-7-9» стала програмою 0% і дозволяє рефінансувати старі кредити для малого бізнесу під 0%: «Вже в 9 банках підписані угоди під 0% з відтермінуванням сплати тіла кредиту на 1 рік. „5-7-9%“ трансформована в програму 0% під кредити для малого та мікробізнесу», – каже прем’єр.

«Гарантії держави прискорюють видачу таких кредитів. Вони дозволять обійтися без тривалої бюрократичної процедури оцінки ризиків і відмов клієнтам за формальними ознаками»,- додав прем’єр.

В цей же день бізнесмени Хмельниччини заявляють, що мають труднощі з реструктуризацією власних кредитів взятих в «Укрексімбанку».

І тут відбувається найцікавіше – Зеленський, грубо порушуючи Закон і фактично такими вчинками знищуючи банківську систему України, особисто телефонує голові банку:

«Жень, послухай мене, <> прийміть рішення, щоб люди могли погашати кредити через рік.

У них зараз немає грошей», — каже Зеленський.Ви уявляєте, щоб Меркель дзвонила голові Stadtsparkasse München Ralf Fleischer: «Ральф, послухай мене…»p.s. вчора НбУ звітує, що Укрексімбанк очолив рейтинг найзбитковіших українських банків. У нього найбільший збиток – 1,659 млрд грн.

Влад Пономарь