Броньовані автомобілі «Варта»

ЗСУ отримали партію нових броньованих автомобілів «Варта»

ЗСУ отримали партію нових броньованих автомобілів «Варта»

Конструкторсько-виробниче підприємство «Українська бронетехніка» достроково передало Збройним Силам України спеціалізовані броньовані автомобілі «Варта».

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Компанія продемонструвала, що українське виробництво може та має бути абсолютно незалежним від Росії. Ми самостійно здатні виготовляти високотехнологічну і якісну військову техніку.

Наші автомобілі постійно модифікуються згідно побажань учасників військових дій, з якими щотижня проводяться зустрічі. Працівники підприємства приклали титанічних зусиль, працювали в дві зміни, аби пришвидшити процес виробництва.

«Свобода має дорогу ціну. Кожен день на східному фронті України гинуть наші солдати. Тим важливішою кожного дня стає наша місія – виробляти автомобілі, що захищають наших хлопців і нашу країну, що повертають додому солдат цілими і неушкодженими.

Сьогодні ми достроково здаємо чергову партію бронеавтомобілів, і віримо що вони допоможуть зберегти територіальну цілісність України та життя наших оборонників. Ми знаємо, що переможемо. Слава Україні!!!», – заявив директор ТОВ «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]