БТР 4-Е.

ЩОЙНО З КОНВЕЄРА: ЯК НОВЕНЬКИЙ БТР 4-Е ВИПРОБУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ ПРОХОДИВ ХАРКІВ

Від початку бойових дій на Сході харківське конструкторське бюро підсилило військо понад 80 БТРами, але весь цей час техніку не припиняли вдосконалювати.

На військовому полігоні під Харковом випробували удосконалений БТР 4-Е. Науковці конструкторського бюро імені Морозова продемонстрували, як змінилася бронемашина від початку війни.

Вони запевняють, що бронетранспортер став ще безпечнішим для екіпажу і страшнішим для ворога, передає кореспондент «5 каналу».

На випробувальному полігоні новенький БТР 4-Е стріляє з гармати, кулемета і гранатомета. Так інженери-конструктори тестують машину.

Оновлений БТР здатен утримувати влучання навіть у скло. Конструктори запевняють, що бронемашина захистить екіпаж від куль калібром 12,7 та 7,62 мм.

Цей БТР усього тиждень як зійшов з конвеєра, на сидіннях ще залишилася заводська плівка, але машина вже пройшла всі випробування і готова до передачі в Нацгвардію.

Від початку бойових дій на сході харківське конструкторське бюро підсилило військо понад 80 БТРами, але весь цей час техніку не припиняли вдосконалювати. Тепер у бойовій машині є кондиціонер, потужний і майже безшумний двигун та поліпшене озброєння.

«Встановлено протимінний захист, змінено елементи в башті, комплекс управління озброєнням, подачі боєприпасів. Ми можемо спокійно розмовляти, незважаючи на те, що працює двигун», – каже начальник відділу випробувань Харківського конструкторського бюро ім. Морозова Олександр Катургін.

Ще кілька десятків таких бронетранспортерів армійці отримають до кінця року. Водночас модернізацію і ремонт танків Т-84 розпочинають на харківському заводі Малишева.

Там уже встигли відновити і повернути до війська «Булати», що захищали Луганський аеропорт та Маріуполь.