Бюджет оборони 102 мільярди гривень

БЮДЖЕТІ 2019 – НА ОБОРОНУ ПЕРЕДБАЧЕНО 5,38% ВВП

У Державному бюджеті на 2019 рік передбачено виділення на сферу безпеки й оборони 5,38% ВВП.

Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час запитань до уряду у Верховній Раді.

Ця цифра стосується всіх сфер безпеки та оборони.

“Відповідно до національного законодавства в бюджеті, який був ухвалений сьогодні, передбачено 5,38% від ВВП. Це загальна цифра на безпеку і оборону. Стосовно розподілу, то відповідно до національного законодавства розподіл здійснює Рада нацбезпеки і оборони. Загальна сума є достатньою”, – сказав Гройсман.

Згодом голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський на засіданні парламенту озвучив цифру, що піде на фінансування Міністерства оборони України – 102 млрд гривень:

“Це бюджет нашої оборони. 102 мільярди гривень тільки на Збройні сили України. Ми на 30% в середньому піднімаємо заробітну плату нашим воїнам. Я розумію, що це комусь не подобається, але ми це зробимо”, – сказав він.

Нагадаємо, що раніше в інтерв’ю ВВС Україна Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко розказав, що фінансові потреби для армії у 2019 році складають щонайменше 112 млрд гривень.

Нагадаємо, що видатки для Міністерства оборони України у 2018 році склали 83,3 млрд грн. Для порівняння у 2017 році бюджет МО складав 69,0 млрд грн.

А до 2014:

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]