Вдова сенатора Маккейна про Украину.

Тепер я розумію, чому мій чоловік любив Україну.

Вдова американського сенатора Джон Маккейна Сінді Маккейн, яка прибула до України у складі місії спостерігачів на вибори Президента, заявила, що цим візитом хоче вшанувати пам’ять свого чоловіка, який безмежно любив Україну. Про це вона написала у Twitter.

«Вважаю, що немає кращого способу відзначити доробок мого чоловіка, як продемонструвати постійну підтримку свободи в країні, про яку так глибоко дбав мій чоловік. Для мене честь бути у складі місії спостерігачів від Міжнародного республіканського інституту», — зазначила Маккейн.

Вона підкреслила, що Джон Маккейн рішуче підтримував Україну в боротьбі за свободу.

«Джон був прихильником народу України у його боротьбі за свободу. Він назвав свій на Євромайдан «одним з найбільш зворушливих подій, які я колись мав…

Я ніколи не бачив подібного до того, чому ми стали свідками». Тепер я розумію, чому він любив Україну», — написала Сінді Маккейн.

Як повідомлялося, Сінді Маккейн працюватиме спостерігачем на виборах Президента України у складі місії, організованій Міжнародним республіканським інститутом США (IRI) та Інститутом імені Маккейна університету штату Арізона.