Верховна Рада проведе розслідування Валерії Гонтарєвої в НБУ.

Регламентний комітет із «психічно хворих депутатів, весільних фотографів і продавців фруктів на ринку, які вважають себе тваринками» (цитата Богдана, якщо що) рекомендував Верховній Раді провести розслідування Валерії Гонтарєвої в НБУ з формулюванням:

«призвели до штучного банкрутства комерційних банків, створення умов для привласнення активів комерційних банків у стадії ліквідації, завданні збитків вкладникам і кредиторам через механізм зниження вартості заставних активів і привласнення коштів вкладників, привласнення бюджетних коштів через механізми махінацій з кредитами рефінансування та борговими цінними паперами уряду, значної девальвації національної валюти».

Тобто це вони вже встановили, що дії НБУ і Фонду гарантування вкладів призвели до «штучного банкрутства» їхнього Приватбанку, а не викрадення менеджментом банку вкладів приватних осіб шляхом кредитування пов’язаних фірм.

Подібної експертизи, яка б уже дозволила їм робити такі висновки не було, але вони вже чомусь це встановили.

Ідею подав Дубінський, людина Коломойського.

Тобто комітет ВР пляше під дудку олігарха. Це олігарху потрібні саме такі формулювання для майбутніх судів і «пошуку компроміса» з підконтрольною йому владою.

Замість того, щоб викликати його на допити і переслідувати його в міжнародних юрисдикціях, нова влада допомагає олігарху ще раз обчистити українських громадян.
Вітаю з закінченням епохи жадібності:)

Джон Смит