Вибори в 78 ОТГ.

Жалко только социологов. Их же заказчики потом будут бить. Возможно даже ногами.

Про рейтинги

Понеділок 24.12.2018 — той день, коли ми зможемо побачити приблизні президентські рейтинги окремих політиків. У неділю відбудуться вибори в 78 ОТГ, розміщених в 13 областях України
З них 9 міських ОТГ, а решта 69 сільські і селищні ОТГ.

Сільські ОТГ — це не електорат ригів, тому відсутність результату бойка/вілкула чи ще когось не говорить ні про що.

Також це не електорат Самопомочі — тому аналогічно.

Для Порошенка і Гриценка важлива перемога в ОТГ, але це не основна їхня цільова аудиторія.

Але це саме та рідна ЦА Юлі і Ляшка. І в понеділок ми побачимо їхні справжні «рейтинги».

Нагадую, судити про перемогу можна буде на основі результатів вибору голів ОТГ, а також результатів виборів депутатів у міських ОТГ, де вибори відбуваються за партійною квотою.

В сільських ОТГ вибори відбуваються звичайним самовисуванням кандидатів з числа жителів села і тому маніпуляції Юлі з вигаданими цифрами про депутатів-переможців від Батьківщини не мають жодного підгрунтя і будуть спробою маскування поразки.

Mason Lemberg


Перемога! «Батьківщина» здобула абсолютне перше місце на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися у неділю. Наша команда отримала найбільшу підтримку від людей. Наш результат — 35,7% від кількості депутатів, обраних від партій. У найближчого конкурента — БПП «Солідарності» — підтримка значно знизилася. Їхній результат, попри фальсифікації, адмінресурс і підкуп — лише 22,7%.

Зазначу, що ці вибори — остання велика репетиція перед президентськими. Це остання справжня соціологія, яка спирається не на випадкову вибірку, а на конкретний вибір сотень тисяч українців. Справжня підтримка партій рахується саме за кількістю обраних від них депутатів, а не голів ОТГ.

Я дякую всім громадянам України, які прийшли на вибори, а особливо тим людям, які вже багато років з нами, щоразу голосуючи за мене чи «Батьківщину». За останні 2 роки в Україні відбулося 7 хвиль виборів в ОТГ, і кожен раз «Батьківщина» перемагала і нарощувала свій результат. Наша команда впевнено набирає підтримку людей.

Після цих виборів я можу твердо сказати, що з такими громадянами України і з такою командою, як у мене, ми реально можемо протистояти всьому потоку фальсифікацій. І президентські вибори ми їм не дамо сфальшувати. У 2019 році переможе добро над злом, майбутнє над минулим олігархічним режимом!

Юлия Тимошенко


Безусловно можно рисовать соцопросы. Денежки заказчики платят, методология там… гибкая, прям под пожелания заказчика.

И так сильно можно уверовать в эти самые рейтинги и соцопросы, что теперь, по прошествии 15 часов с момента закрытия избирательных участков, на сайте пророссийской партии Родина (Батькивщина)… никаких комментариев. Гнетущая ти-ши-на.

Суровая правда жизни, а не нарисованные рейтинги и соцопросы. И такую же картину мы будем наблюдать следующей весной.

Тут еще нюанс в специфике уклада жизни села, я немножечко знаю его :)В селах очень важна позиция «головы», так сложилось веками. И вот три года выборов глав ОТГ, три года постоянных и спокойных побед от БПП. За кого будет потом агитировать глава ОТГ, который благодаря децентрализации стал местным героем (без кавычек), отремонтировав школу/садик/освещение/дорогу?

А еще Томос, ага, и местный священник. Это мы, городские, не очень понимаем и чувствуем. А уж атеисты ПУЦ — и подавно. Но в селах это все еще актуально, в селах это все еще на повестке дня — что скажет батюшка. А что он скажет, батюшка церкви, появившейся в декабре 2018 года?

Жалко только социологов. Их же заказчики потом будут бить. Возможно даже ногами.

Юрий Бирюков

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]