Вибори-2019: Таке в Україні вперше.

Громадська організація оголосила полювання на «історії успіху»

Вважаєш, що владі потрібні справжні нові обличчя, а не перелицьовані і перефарбовані політичні пристосуванці? Хочеш політиків справи, а не бовтунів і базікал? Жадаєш партію правого толку, патріотичну, державницьку та антимосковську? Тоді тобі сюди:

Вибори до Верховної Ради стануть одним із переламів у новітній історії України. Майбутнє країни залежатиме від якості виборчого процесу і від якості «людського матеріалу», тобто людей, які зайдуть у нову Раду і з першого дня стикнуться з колосальними викликами.

В Україні встановилася ганебна традиція – до дня голосування українців катають у чарівній кареті, а після дня Х карета перетворюються на гарбуз. Від хвороби популізму немає панацеї, але є рецепт, який дозволить звести до мінімуму її прояви.

Це послідовний і наполегливий пошук гідних кандидатів із широким громадським обговоренням; праймеріз; прозорі виборчі списки.Ми не можемо чекати, доки новообрані кандидати навчаться і опанують нову сферу діяльності – нам потрібні люди, які вже вміють перемагати.

Сьогодні ГО «Справа громад» отримала карт-бланш. Ми говорили про потребу оновлення партії «Солідарність» як базовою рушійної сили змін останні 5 років? Ми наполягали на  потребі запустити соціальний ліфт для кращих, компетентних, вмотивованих? Нас почули. Тепер маємо відповідальність – реалізувати це.

Це не жарт, це не «фішечка». Такого в Україні ще не було. Громадська організація укладає з партією меморандум і оголошує загальнонаціональне полювання на «історії успіху».

Ми знаємо – серед мільйонів активних, проукраїнсько- налаштованих, порядних, компетентних громадян є ті, хто хоче і може показати нову якість парламентаризму.

Так, часу вкрай мало. Тож ми намагаємося спростити цей рекрутинг і висуваємо низку вимог до потенційних кандидатів.

Ми хочемо рекомендувати тих, хто може показати: «я це зробив». Досить давати поради, ми не країна рад. До парламенту мають йти люди, що мають за плечима реалізовані проекти, ініціативи, досягнення

– те, що вже позитивно змінювало життя громадян, громад, країни. У нас немає часу, коли обранці вчитимуться бути корисними для України. Нам потрібні люди, які вже змінюють реальність на краще. Безумовним критерієм є особиста доброчесність.

Обов’язкова вимога – нас єднають Принципи і Цінності! Ідеологічні підвалини ГО «Справа громад» відкриті і ми ними пишаємося.