Вирішують США та Китай.

США НЕ ЗАСТОСОВУВАТИМУТЬ ВІЙСЬКОВУ СИЛУ ПРОТИ КНДР

США використали цю ситуацію з метою підтягнути по-більше військової сили у східно-азійський регіон

Вчора всі ЗМІ цілого світу були накачані новинами про незворотнє застосування військової сили Сполученими Штатами задля приборкання вибриків комуністичного режиму в Північній Кореї.

  • Жодна аґенція не звернула увагу на те, що віце-президент США Майк Пенс у неділю має прилетіти до столиці Південної Кореї міста Сеул (який поруч з кордоном КНДР);
  • жодна країна не почала евакуацію своїх громадян з Південної Кореї;
  •  акції провідних південно-корейських корпорацій (Samsung, LG, KIA, Hyundai, тощо) не обвалились на біржах.

Американці не бомбитимуть Північну Корею ані у випадку її шостого ядерного випробування, ані у випадку запуску нею балістичної ракети. Силу буде застосовано лише якщо КНДР першою завдасть удару по США чи їхніх союзниках — Південній Кореї чи Японії.

В результаті США використали цю ситуацію з метою підтягнути по-більше військової сили у східно-азійський регіон — ось і Китай вже почав говорити, що він не тільки зупинить імпорт північнокорейського вугілля до себе, але й припинить експорт нафти до КНДР.

А основний висновок, який можна зробити з цих подій, і про який говорив напередодні Збігнєв Бжезиньський в інтерв’ю для Gazeta Wyborcza — Росію остаточно усунуто з геополітичної шахівниці, тепер все вирішують США та Китай.