Водіння «залізних ведмедів»

ТРИВАЮТЬ ЗМАГАННЯ НА ЗВАННЯ КРАЩОГО ВЗВОДУ УКРАЇНИ

На полігоні 1-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ ЗС України у смт. Гончарівське, що на Чернігівщині, триває конкурс на кращий танковий взвод України, що наступного року буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge – 2019 у Німеччині.

У цих змаганнях беруть участь танкісти:

  • 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького,
  • 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила
  • 57-ї окремої мотопіхотної бригади
  • 17-ї окремої танкової Криворізької бригади
  • 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади
  • 95-ї окремої Житомирської десантно-штурмової бригади
  • 36-ї окремої бригади морської піхоти
  • Національної Гвардії України

Структура та зміст цьогорічних конкурсних змагань максимально наближені до тих, які були на ІІІ Міжнародних змаганнях НАТО «Сильна Європа — 2018» (Strong Europe Tank Challenge 2018).

Стрільби танків під час змагань

Програма змагань передбачає водіння «залізних ведмедів», виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, танкову карусель та розвідку цілей. Також до програми змагань включено медичну евакуацію та стрільбу з штатної зброї, а саме пістолета ПМ.
У перші дні конкурсу учасники змагалися у стрільбі з пістолета ПМ та подоланні смуги перешкод, під час якої учасники у складі взводів демонстрували вміння переносити тривалі фізичні навантаження на швидкість.

Танки Т-80 десантників під час змагань

В третій день змагань учасники мали змогу продемонструвати міць своїх «залізних ведмедів» під час вправи «танкова карусель» (під час якої відбувається постійна зміна положення танку на місцевості в межах опорного пункту з метою забезпечення живучості та ускладнення противнику ведення прицільного вогню у відповідь).

Найкраще це вдалося представникам 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.

Стрільби – один з етапів змагань

Проте наступного дня картина змінилася радикально. За результатами вправи «розвідка цілей та виклик вогню артилерії» загальнокомандний рейтинг турніру очолили танкісти з 17-ї окремої танкової бригади та 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України.

Представники 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-Штурмових військ ЗС України, що були лідерами змагань змістились на четверту позицію.

Танк Т-64БВ під час змагань

Команда Національної гвардії України посіла 2-ге місце у снайперській стрільбі з основної гармати, а також у естафеті, де команди змагались на швидкість із навантаженням. Почесне третє гвардійці посіли у таких видах як танкова карусель, розвідка цілей, взаємодія із підрозділами та евакуація пораненого.

Далі на учасників очікує проведення бойової стрільби взводів.
Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*