Вона дуже-дуже хоче ставити рекорди! 

У Юлії Тимошенко є три безумовних світових рекорди, які впевнено можна заносити до Книги рекордів Гіннеса, хоч про них і не завжди знають її ошукані прихильники:

1. Друге найглибше у світі економічне падіння серед 193 держав-членів ООН (-14,8% ВВП у 2009 р.), досягнуте в умовах миру і відкритих ринків по всьому периметру кордонів.

2. Найнижче фінансування Збройних Сил на планеті Земля, серед усіх країн світу (не рахуючи країн, в яких немає армії) — лише 0,81% від ВВП у 2009 р. Зато розпродаж ВСУ набирала обертів.

3. Рекордне у світі нарощування державного боргу України всього лише за 1 рік (+54% державного боргу упродовж одного 2009 р).

 

Боюся, щоб не зурочити, але скидається, що в справі надання Томосу, визнання автокефалії українського православ’я та повного відриву духовного життя України від Москви ми вийшли на фінішну пряму.

Події навколо термінового прильоту Кіріла Гундяєва до Константинополя (Стамбула) й кілька витоків інформації ніби це підтверджують. Більше на цю тему поки писати не хочу. Цілком імовірно, що згідно розкладу заходів у Вселенській патріаршій курії остання крапка вже буде поставлена наступного тижня. Дай Боже, щоб так і сталося.

Але потім усе буде далеко не так просто, як могло б відбуватися, якби на земній кулі не існувало московського Мордору.

Буде просто шалена протидія в країні. Піднімуть на ноги всю агентуру, гопоту, маргінальні верстви. І масові хресні ходи з антуражем ледь не позаминулого століття, це буде найменша проблема. Тут уже важливо, щоб поліція та спецслужби були напоготові.

Однак, залучать не лише різних юродивих із соціального дна. Їхні дії якраз можна прорахувати й хоч частково запобігати. Гірше з верхівкою русского міра.

Тим більше, що тут вимальовується дуже тривожна змичка відвертих проросійських агентів (від чого вони стають трохи менш загрозливими) та осіб, які спеціалізуються на проукраїнській риториці (через що небезпечні подвійно).

Тут я маю на увазі дивне «синхронне плавання» Тимошенко й Новинського. Детальніше напишу потім, а зараз лише коротка інформація. Яхта Новинського була виявлена біля узбережжя Греції якраз у той час, коли туди на відпочинок на одній із розкішних вілл не надто фінансово чистоплотного грецького мільярдера Рестіса відпочивала Тимошенко.

А треба пам’ятати, що Рестіс ще до знайомства з Жулею Володимирівною вже встиг потоваришувати з Новінським та стати його бізнес-партнером, підписавши угоду зі смарт-холдингом російсько-українського олігарха.

Чи була там зустріч на трьох у маєтку Рестіса, мені невідомо, а от, як твердять деякі наші громадяни, Тимошенко на яхту Новинського таки прибувала.

Ці твердження можна було б списати на чиюсь фантазію, а таке географічне зближення трьох партнерів могло б виявитися випадковим (хоча в це якось не особливо віриться), якби не наступні переміщення обох персонажів (уже без Рестіса).

Тимошенко певної миті покинула Грецію й помчала до Монте-Карло в князівстві Монако, де була помічена в компанії ще однієї каламутної персони, в якої минуле українського урядовця та високопоставленого чиновника аж надто тісно переплелося з іншим його «Я» — крупного російського бізнесмена.

Маю на увазі Валерія Хорошковського. Їх помітили разом у розкішному лімузині Rolls-Royce Wraith із українським номерним знаком «АА 7777 ТТ».

Пізніше це ж авто було помічене біля розкішного готелю, в якому й проживає компаньйон Фірташа та ряду російських олігархів Хорошковський.

Саме в ресторані цього готелю й засвітилася Тимошенко з дочкою. Не забуду рекламний трюк цього ресторану кількохрічної давнини: «У нас ви зможете замовити найдорожчу каву у своєму житті» — готель і ресторан спеціалізується на любителях понтів, зокрема з пост-совєтського простору.

Але тема буде неповною, якщо не згадати, що одночасно з появою Тимошенко в князівстві Монако з Греції в акваторію місцевого порту прибула й яхта Новинського. Те, що планували наше майбутнє й щось розділяли на трьох, і так зрозуміло.

От тільки, враховуючи ключову роль Новинського в протидії виходу України з-під контролю русского міра (це його під час Майдану Порошенко обізвав: «С&ка православна»)

Та те, що Тимошенко ні разу не висловилася з прямою підтримкою автокефалії, чи не було серед обговорюваних тем і майбутньої протидії формуванню незалежної від Москви церкви?

Особливо, якщо бажана для Кремля кандидатка таки зможе отримати владу в Україні. Після Томосу церква сама має сформуватися в єдину помісну. Але певна роль держави в православному світі завжди є неодмінною А у випадку прямої протидії, може виявитися ще й вирішальнеою. Отакі справи, любі мої…

Taras Chornovil