Вона хоче…

Лідерка партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє про намір ліквідувати НАК «Нафтогаз України» після президентських виборів.

«Через півроку перше, що ми зробимо, — ліквідуємо НАК «Нафтогаз» як посередника, який не потрібен. А також, якщо НАК «Нафтогаз» створить інші посередницькі структури, а він зараз планує це зробити для продажу природного газу українцям … Усе це буде ліквідовано», — заявила Ю.Тимошенко на прес-конференції у п’ятницю в Києві.

Не розумію, що такого нюхнула бабка, що почала марити якимось ліквідаціями, в ситуації, коли в неї нуль шансів виграти будь-що. Я думаю, що бабулі не варто нюхати всяку дрянь в такому віці.

Але я не про те. Я про те, що бабуля прямим текстом заявила наступне:

1. Вона хоче ліквідувати компанію, яка виграла суд в кремлівського газпрому. І тут мова навіть не про гроші, які нам винен Газпром (який теж прямо говорить, що чекає зміни влади в Україні, щоб вирішити ситуацію), а мова взагалі про долю цього газового контракту і можливість знову навішати нам мільярди боргів.

2. Вона хоче ліквідувати компанію, яка має діючі контракти з європейськими постачальниками газу. Цікаво яким чином вона потім зможе постачати газ і звідки?

3. Вона хоче ліквідувати компанію, яка є об’єктом реформ, втілюваних по рекомендаціях МВФ. Ліквідувавши її співпраця з МВФ припиниться миттєво. Звідки ж тоді вона візьме гроші, щоб віддати кредити тому ж МВФ?
Я не знаю що тут ще треба написати, щоб кожен хто має хоч трохи розуму, побачив, що бабка прямим текстом оголосила путінські хотєлки.

Тому тут питання не тільки до бабки, а й до тих, хто її підтримує. Ми маємо розуміти, що всі хто її підтримує після цього є антиукраїнським лайном і нема цьому жодних виправдань. І ще ми маємо раз і на завжди сказати продажним манкуртам з партії Родіна «Ніколи знову».

Mason Lemberg