Воровство в крови …

Захланна Московія порушила ще одне засадниче правило міжнародних стосунків. На новій банкноті ЦБРФ номіналом 200 рублів зображено окуповану територію України — півострів Крим.

Цим кроком Москва сама знецінила вартість своєї валюти, яка ще чотири роки тому здавалась ось-ось стане стандартним засобом міжнародних розрахунків.

Нову банкноту вже заборонено до обігу в Україні, і її мають заборонити до обігу усі інші цивілізовані країни. Адже паперові гроші країни — це насамперед засіб довіри до неї, довіри до дотримання нею і своїх фінансових зобов’язань і міжнародних законів.


#pressrelease

Національний банк України заборонив банкам (їх філіям, відділенням) і фінансовим установам України здійснювати касові, в тому числі валютно-обмінні, операції з банкнотами (банківськими білетами) та монетами Центрального банку Російської Федерації із зображенням мап, символів, будівель, пам’ятників, пам’яток археології, архітектури, історії, краєвидів та будь-яких інших об’єктів, розташованих на окупованих Російською Федерацією адміністративно-територіальних одиницях України, та/або які містять тексти, що стосуються окупації Російською Федерацією адміністративно-територіальних одиниць України.

Заборона поширюється також на операції, що здійснюються під час купівлі/продажу готівкової іноземної валюти між банками.

Також фінансовим установам та ПАТ «Укрпошта» забороняється під час здійснення та/або виплати переказів приймати та/або видавати готівку іноземної валюти – банкноти (банківські білети) та монети Центрального банку Російської Федерації із зображенням мап, символів, будівель, пам’ятників, пам’яток археології, архітектури, історії, краєвидів та будь-яких інших об’єктів, розташованих на окупованих Російською Федерацією адміністративно-територіальних одиницях України, та/або які містять тексти, що стосуються окупації Російською Федерацією адміністративно-територіальних одиниць України.

Відповідні заборони на здійснення операцій із такими банкнотами та монетами встановлено постановою Правління Національного банку України від 13 жовтня 2017 року № 103 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України та проведення деяких валютних операцій».

Постанова набуває чинності із 17 жовтня 2017 року.Національний банк України прийняв таке рішення з метою захисту суверенітету і територіальної цілісності України та керуючись вимогами статей 17, 99 Конституції України, статей 7, 15, 25, 30, 44, 45, 56 Закону України «Про Національний банк України», статті 12 Закону України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України», Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю».


Radio Lemberg