Вперше за 27 років

В Одесі вперше за 27 років відкрили новозбудовану школу.

3 вересня в Одесі відкрили нову школа на вулиці Маршала Говорова, повідомляє Думська.

Школу почали будувати ще в 2006 році, але через три роки проект згорнули через припинення фінансування. Повернулися до цього питання тільки в 2015 році. Школа на Говорова, як заявляють в мерії, перша в Одесі, побудована з нуля за час незалежності України.

Школі присвоїли назву «Європейський ліцей».

Урочиста лінійка почалася о 8 ранку. Привітати учнів приїхали перші особи міста та області. Губернатор Максим Степанов побажав ліцеїстам хороших оцінок і подарував живу абетку в 3D і інтерактивну дошку.

Привітав школярів і глава облради Анатолій Урбанський, і мер міста Геннадій Труханов.

«Ось ми будували, будували і нарешті збудували. Пам’ятаєте цю фразу? Дуже приємно, що в Одесі з’явився такий об’єкт. Я хочу подякувати всім, хто вклав не лише праця, а й душу. І це не межа.

Ми заклали таку ж школу в Суворовському районі. А вже в цьому місяці в цьому ж районі розпочнеться будівництво дитячого садка. Ми взяли курс на турботу про наше майбутнє », — резюмував мер Труханів.

У режимі «телемосту» до всіх школярів України із привітанням звернувся Президент Петро Порошенко.

«Сьогодні особливий день — першокласники йдуть в школу за новою програмою. Серед реформ, які ми реалізували, реформу освіти я ставлю на перше місце. Цього року до перших класів йдуть 450 тисяч учнів. Будівництво шкіл — це інвестиція в майбутнє », — зазначив президент Петро Порошенко.

Після урочистої частини першокласники вирушили в класи на свій перший в житті урок.

У ліцеї є сучасний актовий зал на 250 місць, є їдальня з яскравим інтер’єром, є два спортивних зали. Людям з інвалідністю туди можна потрапити на спеціальних підйомниках. У школі передбачено ліфт.

Відзначимо, Європейський ліцей — єдиний в місті, де спочатку створені умови для дітей з особливими потребами. З 560 дітей, що надійшли в школу на Говорова, тут навчається двоє таких учнів.

Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*