Все забыли с кем идет война?

Вкотре читаю про те як Порошенко профукав кредит народної довіри, який він отримав в 2014.

І я тут таки згоден в дуже багатьох аспектах.

Але якщо ви вже говорите про причини профукування, то говоріть до кінця.

Бо 5 років ви бачили Іловайську трагедію, але вперто не бачили вторгнення російських військ і те що російська армія розстрілювала наших солдатів там, а не Порошенко.

Ви забули, що після Іловайська підтримка Порошенка зовсім не впала, але чомусь потім ви почали не зауважувати російських військ і звалювати все на Порошенка.

Бо ви бачите Іловайську трагедію, але відмовляєтеся бачити звільнені міста і села Донбасу до прямого вторгнення Росії.

Бо 5 років ви говорили про Ліпєцьку фабрику, про яку ви знали перед першим туром виборів, яка існувала задовго до війни, яка була арештована під час неї і ліквідована протягом війни.

Бо 3 роки ви говорили про офшор Порошенка, який по своїй суті був технічним офшором для передачі бізнесу управляючій компанії.

Але тепер ви вперто не бачите справжнього офшору Зеленського, ви вперто не бачите, що Зеленський отримує гроші з бюджету росії (гроші звідти ніхто просто так не дає) і те що ймовірний президент займається концертами замість політичних обов’язків — для вас навіть плюс.

А де ваші обурення про те, що президент не повинен займатися бізнесом? Вже не кажучи про те, що він хоче замінити дебати на корпоратив.

Бо ви говорите про Свинарчуків і розкрадання Порошенком армії на суму 20 млн. грн. і вперто не бачите 1 500 млн. грн., своїх коштів які він витратив на армію.

Ви хочете змін і вперто не бачите доріг, садочків, шкіл, мостів, тунелів, лоукостерів, безвізу, прозоро, цнапів, відкритих реєстрів, виграного суду в Газпрому і багато чого іншого.

І саме тому, що ви цього не бачите, Бойко який їздив на поклон до Москви і який в 2014 мав 0,19% або 36 тис. голосів в 2019 отримав народну довіру у вигляді майже 12% або 2,3 млн. голосів.

Саме тому перемогла людина, що розказує про зміни, але ні слова конкретики вона не сказала. Це ваші фантазії що буде краще, він нічого вам не обіцяв, він винен тільки своїм батькам.

Тому мені здається, що тут мова йде не зовсім про кредит народної довіри, якщо цей кредит видається для того, щоб повзати перед путіним. Тут мова йде про самознищення.
Опам’ятайтесь поки не пізно.

Mason Lemberg