«Все пропало».

Не хочу, щоб це сприймалося як черговий привід для істерики, бо я не бачу в цих результатах трагедії і тим більше приводів для «все пропало».

Почну з того, що рік тому я сказав Порошенку майже дослівно наступне: «Внаслідок повного провалу інформаційної політики, люди вас ненавидять. І багато хто обере скоріше путіна ніж вас».

На що президент відповів показником рейтингу путіна в Україні, який на той момент складав 7%.

Я не хотів бути правим, але вже так сталося, що чеез рік після того, 30% стали перед путіним на коліна аби не Порошенко (з різних причин: обманом, нерозумінням, жагою помсти), а ще 10% нагнулися при цьому.

Чи критичні ці цифри? — Ні, не критичні.

І вирішення проблеми полягає в усвідомленні того, чому саме люди проти.

Бо це не голоси за зеленського. І не вирішать проблему старі методи як то акценти на маріонеточності, сподівання на те що дебати щось змінять чи тим більше дорога і нікому не потрібна реклама. Вже не кажучи про адмінресурс, який спрацював проти вас.

Проблему вирішить усвідомлення причин ненависті і виправлення їх. Так, багато претензій є незаконними і надуманими, але ніхто, Петре Олексійовичу, крім вас не винуватий що ви просрали інформаційне поле, а команда не зробила нічого, щоб пояснити людям процеси поза теплим фейсбучком.

І тепер тільки ви можете змінити ситуацію нестандартними для вас методами.

І я буду робити все щоб ви перемогли і я знаю, що це станеться.

Mason Lemberg