Від.

Тимошенко продовжує лізти зі всіх щилин: вона вже на Мегого, Ютубі, у почтових скриньках та в міських адміністраціях… Як жартома казав один персонаж, боюсь вже порнофільми включати:)

Так вчора зранку прямо біля входу до адміністрації Солом`янскького району бачу, як дві жіночки встановлюють намет зі знайомим сердечком і літерами на ньому: «Центр захисту киян за підтримки Юлії Тимошенко.»

Встановили… Починають роздавати газети-листівки. Бачу один із заголовків: «Я принесу мир в Україну, спираючись на Будапештський меморандум.»

Нижче: «Тимошенко — наш єдиний шанс.» І підпис: Шарій (до речі, у слові «Путін» одразу п`ять помилок).

Ще нижче: «Я стану останнім Президентом України.»Одне з двох:

1. У неї стійка амнезія, і вона не пам’ятає, про що говорила і що робила раніше.
2. У народа стійка амнезія, і він не пам’ятає, про що вона говорила і що робила раніше. Навіть те, що за контрактом «Тимошенко-Путін» кожна родина в Україні втратила понад 61 тис. грн.

Що маємо на виході?

  • Шаленний передвиборчий кошторис, який під силу лише постатям накшталт Коломойського, Медведчука або його хазяїна.
  • Старий «Новий курс» нашвидкоруч відтюнінгованої підстаркуватої самки богомола з тягою до нескінченної влади.
  • І певну частину наших виборців з пам’яттю весняної бджілки.
  • Це була б картина маслом, якби не було нас — всіх, хто не хоче водночас стати жителями Малоросії.

Десь о шостій вечора повертався додому. Намет стояв, але вже пустий. Хтось небайдужий зафарбував слова «за підтримки» і фломастером намалював «від» — тобто, «Центр захисту киян від Юлії Тимошенко».

І хай не ображаються мешканці інших регіонів, але, думаю, саме кияни стануть тією критичною масою, яка на виборах врятує країну від леді Вінтер українського популізму і тотального невігластва. А тому нам своє робити… Шануймося!)