Вітроелектростанція потужністю 80 МВт

В Одеській області будують вітроелектростанцію потужністю 80 МВт

Турецький Холдинг «Guris», один з провідних виробників відновлюваної енергії в світі, продовжує інвестувати в Одеську область. Компанія будує в Овідіопольському районі першу чергу вітроелектростанції “Овід Вінд 1” потужністю 80 МВт, повідомляє Українська Вітроенергетична Асоціація.

Перші три вітротурбіни GE 3.6-131 одиничною потужністю 3.6 МВт, висотою башти — 131 м, були встановлені наприкінці липня 2018 року. Введення в експлуатацію ВЕС заплановано на осінь поточного року. Планована потужність другої черги проекту — “Овід Вінд 2” складає 50.4 МВт, наразі триває процес отримання дозволів.

2018 рік демонструє найкращу статистику розвитку вітроенергетичного сектора України за останні чотири роки.

За перше півріччя поточного року, за даними НКРЕКП, було підключено до мережі і встановлено “зелений“ тариф на електроенергію, що генерується, новими вітроенергетичними об’єктами загальною потужністю 50.35 МВт, розташованими в Херсонській і Миколаївській областях.


На даний час продовжується будівництво нових ВЕС в Запорізькій та Херсонській областях. За перші шість місяців 2018 року вітроенергетична галузь України виробила 568 млн кВт/год електроенергії. Загальна встановлена потужність вітростанцій материкової частини країни складає 515.5 МВт станом на 1 липня 2018 року.

Вітроелектростанція потужністю 80 МВт
Оцените статью.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*