В Україні встановлюється авторитарний режим.

«Коли вони прийшли за членами профспілки,
я не став протестувати.
Я не був членом профспілки.
Коли вони прийшли за євреями,
я не обурився.
Я не був євреєм.
Коли прийшли за мною,
не залишилося нікого, хто б заступився за мене»
Martin Niemöller
Глава Офісу президента України Зеленського Андрій Богдан вимагає в Генеральної прокуратури арештувати активи п’ятого президента України Петра Порошенка.

«Я хочу сказати, що дивно виглядає ця інформація з точки зору того, що голова Офісу президента, фактично перевищує свої повноваження і незрозуміло з яким дорученням щось вимагає від Генерального прокурора. Що таке Офіс? Офіс це принтери, папірці, закупка паперу А4. Що таке адміністратор офісу?

Це людина, яка опікується питаннями функціонування цього офісу. Коли Голова Офісу президента в кращих традиціях Януковича та Кучми, і в кращих традиціях Кремля, які завжди використовували телефонне право — дзвонити комусь з прокурорів і вимагає напередодні виборів ухвалювати, фактично, політичні рішення про переслідування політичних опонентів»,- повідомив заступник голови комітету ВР з питань свободи слова Сергій Висоцький в ефірі «Прямого»

За словами Висоцького, для нової команди президента Укаїни ворогами та ворогами в принципі є не Кремль, і не Путін, і не Медведчук, а саме Петро Порошенко та команда «Європейської Солідарності».

«І ми всі пам’ятаємо часи Януковича, але навіть за Януковича, були атаки на опозиційні телеканали. А «Прямий» це безумовно опозиційний телеканал і один з небагатьох проукраїнських телеканалів в нашому телеефірі, але такого зухвальства я не пам’ятаю», — додав він.

Заява партії «Європейська Солідарність»: антикорупційні органи не мають брати участь у брудних політичних іграх

Партія «Європейська Солідарність» заявляє, що в останній день перед виборами ми спостерігаємо за зрежисованою виставою, яка має на меті дискредитацію нашої політичної сили та її лідера. Про це повідомила прес-служба партії.

«Наголошуємо, що слідчі дії, які відбуваються сьогодні, не мають жодного відношення ані до «Європейської Солідарності», ані до Петра Порошенка. Причому це відбувається у присутності телекамер, які очевидно потрібні для організації політичної «картинки».

Вважаємо, що саме це є головною метою такої «слідчої активності». Зокрема, першими прибули на місце ведення «слідчих дій» телекамер тих телеканалів, за якими стоять Медведчук, Мураєв та Коломойський, які, очевидно, і є замовниками відповідної провокації.

Коли це відбувається в такий спосіб в останній день виборчої кампанії, не залишається жодних сумнівів, що це є винятково брудною політичною технологією, спрямованою проти «Європейської Солідарності». І мета цього – зупинити рух України до ЄС та НАТО.

Наголошуємо, ми завжди виступали за ефективну діяльність антикорупційних органів, які були створені нашою коаліцією в парламенті і закони про які були підписані Петром Порошенком.

Їхня діяльність має бути ефективною і відбуватися поза політичним впливом. Антикорупційні органи, вочевидь, не мають брати участь у брудних політичних іграх, суть яких цілковито зрозуміла українським виборцям», — йдеться у заяві партії.

Зазначимо, Національне антикорупційне бюро України повідомило про обшуки у клубі «5 елемент» і «Богдан Моторс», які пов’язують з п’ятим президентом України Петролм Порошенком.

Як повідомляють українські ЗМІ Глава Офісу президента Андрій Богдан в останні тижні регулярно дзвонить до ГПУ, умовляючи генпрокурора Юрія Луценка ініціювати арешт всього майна п’ятого президента Петра Порошенка.