Гадя — 2 .

Чесно кажучи, мені пофігу на те, хто придбав права на чергову артисткиню. Припускаю, що пофігу не тільки мені, а й величезній частині зафейсбучного і фейсбучного населення, які просто не знають хто це, тим більше не розуміють навіщо це потрібно.

Однак, такі речі свідчать про правильні процеси в штабі Родіни і я тим тішуся.

На все це я би не звернув жодної уваги, якби не один важливий момент, котрий я побачив на скріні поста артисткині.

Бо я так і не зрозумів, якого хера, ви (мова не тільки про неї, а й про всіх інших «потріотів», що лізують в політику) приплітаєте до свого «усвідомленого вибору» фотки з військовими?

1. Це ваш вибір, а не цих військових людей!

Якого хрена ви маніпулюєте військовими, приплітаючи їх до своїх «усвідомлених» політичних вподобань?
2. Хочете говорити про свій «усвідомлений вибір» у вигляді Родіни в ракурсі розбудови армії, то роздрукуйте на 487 сторінках розпорядження Кабміну від 6 серпня 2008 р. N 1092-р

«Про затвердження переліку нерухомого військового майна Збройних Сил, яке може бути відчужено», підписаного Тимошенко, обклейте цими 487 сторінками стінку і фоткайтеся на фоні цього розпорядження.

3. Все рівно хочете говорити про свій «усвідомлений вибір» у вигляді Родіни в ракурсі розбудови армії, але не хочете друкувати таке велике розпорядження і фоткатися з ним, то роздрукуйте газову угоду з Газпромом і фоткайтеся на її фоні.

І хоч вона нібито про газ, але це був інструмент політичного тиску, яким впродовж 5 років шантажували Україну і тримали її в лоні Москви.

4. Не хочете робити цього? То роздрукуйте угоди компанії ЄЕСУ, яку очолювала Тимошенко, укладені з Міністерством оборони Російської Федерації і фоткайтеся на фоні цих угод.

5. Кажете, що все рівно це дуже важко друкувати. То заскріньте частину протоколу РНБО від 2014 року, де Тимошенко закликає тримати танки в боксах, щоб жоден з них не провокував Путіна, виведіть цей скрін на проектор і сфоткайтеся.

6. Не хочете фоткатися на фоні документів, то сфоткайтеся з Батальйоном «Батьківщина», тримаючи в руках всі закони про нацбезпеку і оборону проголосовані фракцією «Батьківщини» і всі бюджети України за які вона голосувала!

Що? Не можете фоткатися з примарним батальйоном і з пустими руками?

Зате напевне ви можете сфоткатися з цілком таки реальними представниками батальйону «Оплот-ДНР», з якими ручкалася Тимошенко.

Тому не треба триндіти про ваші «усвідомлені вибори» Йулі і прикриватися фотками українських військових, яких ви зрадили, таким «вибором».

Mason Lemberg