Граблі, як летальна зброя самознищення.

Я чудово розумію розгул антиукраїнської істерії у кремлеЗМІ, але завжди вважав, що державні джерела офіційної інформації повинні дотримуватись хоча б елементарних канонів здорового глузду - навіть якщо йдеться про батьківщину якутського скульптора.

Багато років працював у зовнішньополітичному відомстві, а тому іноді відвідую сайт залісського МЗС — цікаво суто з професійної точки зору.

Я чудово розумію розгул антиукраїнської істерії у кремлеЗМІ, але завжди вважав, що державні джерела офіційної інформації повинні дотримуватись хоча б елементарних канонів здорового глузду — навіть якщо йдеться про батьківщину якутського скульптора.

Але ні… Що не публікація — то про Україну.

На минулому тижні ОФІЦІЙНИЙ сайт МЗС Великобурятії запустив флешмоб під тегом #Их_там_нет (навіть цей термін скомуніздили — нічого самі придумати не можуть), у пояснювальній статті до якого виставив фейкові фото розгулу «фашизму» в Україні і запропонува всім читачам долучитись до недолугого перфоменсу.

Ох, як їм там навставляли у дописах не тільки українці, а й самі росіяни.
Думаєте, якісь висновки зроблені?

Нє-а, стрибки на граблі — улюблена забава країни №666. Вчора, як і щодня, знов про нас — на цей раз про те, що українці самі придумали собі Голодомор.

І знову їм навставляли по 1 січня, а мій комент вже набрав майже стільки лайків, скільки сам допис.

Репутація?

Ні, не чули… Граблі, як летальна зброя самознищення. Це їх добровільний вибір, і ми не маємо жодної причини цей вибір не поважати.

Оффтоп:

Спостерігаємо за Азовом. Стріляти, як вже пропонує Касьянов, не треба — цим нічого не доб`ємось, бо сили поки не рівні.

Але агресивні дії Залісся — аргумент для скликання позачергового засідання Радбезу ООН, передислокації кораблів НАТО у Чорне море, нових санкцій і перекриття для російских суден Босфору (поки про це говорили лише військові експерти, але, думаю, час настав).

Києву треба діяти як у джиу-джитцу — кожен випад більш сильного ворога перетворювати на свою користь.

Переможемо.

Helgi Sharp