Дякую, ПО!

Сьогодні його день, сьогодні він отримав нагороду за його роботу.

Вчора і сьогодні ми бачили багато класних та історичних фотографій. Але я проілюструю свій допис цією фоткою 2009 року.

На ній вірянин РПЦ в Україні Петро Порошенко став центральною персоною релігійного обряду.

Сьогодні президент України Петро Порошенко, зробив те, чого не могли здійснити українці впродовж багатьох стодіть — відродив українську церкву, знищивши гідру, яка протягом століть зомбувала і перетворювала українців на кріпосних малоросів.

На ній бізнесмен, який має бізнес в росії. Успішний бізнес. І саме він цей бізнесмен, ставши президентом України, відкриває для українського бізнесу ринки ЄС, а для українців не сибірські гулаги, а безвізову Європу.

На ній мільярдер, статки якого за час президентства зменшиличь наполовину. Навідміну від статків тих, хто його критикує, обливає лайном і намагається розказувати про його корупцію. Навідміну від Порошенка, який відчутно збіднів під чвс президентства, кожен з його критиків обзавівся антикорупційною нерухомістю, а деякі засрали півкраїни білбордами за космічною вартістю.

І не подумайте, я не за те, щоб хтось біднів, навпаки, всі мають багатіти, в тому числі і багаті люди, я просто про контрасти і порушення того правила наживи за рахунок влади, яке було раніше.

На ній російськомовна людина, людина в сім’ї якого говорили російською. І ця людина зробила найбільше для розвитку української мови. В рази більше ніж реєстрові ‘націоналісти’ з комуністичними гаслами. Просто порівняйте 2018 рік і 2012-2013.

На ній немолода людина, людина з системи, але ця людина зробила ключові реформи в Україні, в той час коли самозвані реформатори нічого крім деструктиву не вносили, і виявилися неграмотними йдйтами-мракобісами.

Я його багато критикував і буду критикувати. Бо є за що. Але не можна не зауважувати очевидного.

Сьогодні його день, сьогодні він отримав нагороду за його роботу.
То ж дякую, ПО!

Mason Lemberg

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]