ЗАКОН ПРО ОСВІТУ

Цей закон скасовує норми ганебного Закону від 8 серпня 2012 року

Сьогодні у парламентській газеті «Голос України», після підписання Президентом, опубліковано новий «Закон про освіту», ухвалений Верховною Радою 5 вересня 2017 року.

Цей закон скасовує норми ганебного Закону від 8 серпня 2012 року («закон Ківалова-Колєсніченка»), яким російська мова прирівнювалась до української у майже всіх сферах суспільного життя, принаймні у галузі освіти.

Тепер на черзі — новий повноцінний «Закон про мови» та закон про корінні народи України, аби усунути всі спекуляції про мови в Україні.

Мовам навчання у «Законі про освіту» присвячено Статтю 7 (на світлинах).Так от, пункт 4 цієї статті, де написано, що кожна школа сама визначає скільки предметів і якою мовою можуть вчити учні повністю вибиває ґрунт з-під ніг голови МЗС Угорщини, який з подачі Кремля, не дочекавшись публікації остаточної офіційної версії Закону підняв рейвах на всю Угорщину.

Отже, учні середніх та старших класів, за бажанням можуть вивчати предмети кількома мовами — і українською, і англійською, і болгарською/грецькою/російською/румунською/угорською, і кримською. Аби було бажання.

Дошкільнята та молодші школярі національних меншин та корінних народів України — вчитимуться рідною мовою та вивчатимуть українську — аби потім стати повноцінними громадянами нашої країни і не відчувати сором за незнання державної мови.