Зареєстрували петицію за відставку Зеленського.


Гіпершвидке розчарування: На сайті Президента зареєстрували петицію за відставку Зеленського

Такої швидкості збору підписів українців не бачила ще жодна петиція:

На сайті Президента України зареєстровано електронну петицію за відставку Володимира Зеленського, яка вже набрала понад 7,3 тисячі голосів.

Згідно з інформацією розділу «Електронні петиції», її автором є Безрук Максим Миколайович, а зареєстрована вона лише вчора, 22 травня. Станом на 10 год. 40 хвилин 23 травня вона набрала вже 7 235 голосів з необхідних для її розгляду президентом 25 тисяч.

«Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання.

Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію.

Користуючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі.

Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України», — зазначається у петиції.