Зашкварні експерти.

Ні одного незалежного журналіста, блогера, експерта який би не підтримував публічно Тимошенко.

Юлія Тимошенко виступає на ICTV.

По одну сторону її члени команди, а по іншу в демократичній державі мають бути незалежні експерти, які зможуть задати гострі запитання політику. 

Але не в випадку Юлії Тимошенко, вона не любить незалежних блогерів та експертів. Тому в ролі експертів запрошують:

Костю Бондаренко — людина Сергія Льовочкіна, який присвятив купу статей про те, який чудовий Віктор Медведчук.

Вадима Карасьова — це того клоуна в одязі різних брендів, якого спіймали на вулиці в Москві. Бо в Москву він їздить заробляти гроші на ефірах російських ток-шоу, де поливають помиями Україну. В Україні його послугами як я бачу, користується штаб Тимошенко.

Володя Фесенко — після новорічних свят пофарбував волосся, щоб бути в тон Юлії Володимирівни, в адрес якої він слова кривого не каже, бо ну хто платить, той і музику замовляє.

Катерина Одарченко — донька депутата Батьківщини та правої руки Тимошенко. І це самий смішний трешак, коли донька члена команди Тимошенко, виставляє себе незалежним експертом, який задає питання. У Тимошенко в штабі не знайшлось менш зашкварного експерта на зарплаті, чи Одарченко попросив піарити донечку?
Віктор Бала — працює на штаб Тимошенко.

Соня Кошкіна — НФ, Арсена Борисовича любить, але задавала таке питання теплої ванни, що навіть смішно для журналістки її високого, незалежного рівня, напевно пообіцяли місце у списках на виборах у ВР. Ну хоч би трохи перчинки додала, так ні…

Ні одного незалежного журналіста, блогера, експерта який би не підтримував публічно Тимошенко. Всі Юлю люблять, точніше люблять долари в конвертах, які дають на Туровській.
Але ж глядачі того не знають, для них роблять картинку ілюзії, як для росіян робить Путін на своїх прес конференціях.

Мирослав Олежка