За п’ять років Порошенко 26 разів їздив на передову.

За п’ять років Президент України Петро Порошенко здійснив майже 40 поїздок на схід, із них 26 — на передову. Про це чинний глава держави написав у Facebook.

«За п’ять років я здійснив майже сорок робочих поїздок на схід, із них на передову – 26. Востаннє це сталося позавчора, і це для мене було, повірте, дуже зворушливе відрядження. Вкотре відчув і зараз відчуваю гордість за те, що мав честь бути Верховним головнокомандувачем таких воїнів», — зазначив він.

Президент подякував українським військовослужбовцям за мужність у захисті країни від російської агресії. «А стверджувати, ніби це громадянська війна так само цинічно, як, для прикладу говорити про те, ніби в сорокові роки в Росії був внутрішній конфлікт, а Гітлер лише допомагав армії Власова чи козачкам Краснова», — зазначив глава держави, додавши, що порівняння придумав не сам, а запозичив із соцмереж.

Як відомо, 6 травня Петро Порошенко перебував з робочою поїздкою на Донеччині і, зокрема, виступав перед військовослужбовцями ООС з нагоди Дня піхоти.