Зеленский: Повстанцы ДНР.

Порошенко: Російська п'ята колона координує свої дії з Зеленським.

Володимир Зеленський у разі своєї перемоги на виборах Президента поверне олігарха Ігоря Коломойського в Україну. Про це під час дебатів на «Суспільному» сказав Президент України Петро Порошенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогоднішній день загрози для України не менші, ніж у 2014 році. Мій опонент пан Зеленський заявив, що він — кіт у мішку, а я — вовк у овечій шкурі. Не погоджуюся із котом у мішку.

Пан Зеленський сам є мішком: яскравим, дорогим, яким він прикриває чортів, які у ньому сидять. Це люди з команди Азарова, олігархи-втікачі, які забезпечили обгортку пана Зеленського: автомобіль, штаб, охорону», — сказав Порошенко.

На його переконання, завдання Зеленського — повернути олігарха Ігоря Коломойського назад в Україну.

«Я впевнений, що російська п’ята колона координує свої дії з Зеленським. Не випадково звучать фрази про «повстанців», не випадково звучать фрази про прямі переговори з «Л/ДНР» без Росії, Нормандського формату та США. Ця некомпетентність, ці позиції загрожують безпеці України», — наголосив Порошенко.

Він наголосив, що Україна не може заплатити нову ціну, зібравши ще один «Майдан».

«Чому ми допускаємо, що Президентом буде людина, яка не має жодного досвіду, якою будуть керувати з-за кордону? Я повністю підтримую, що під час виборів Парламенту ми зможемо завести нових людей, вони будуть реформаторами. Це будуть менші ризики», — зазначив Порошенко.