Зеленський – не українець, а радянська людина.

Яка розмовляє однією мовою з Путіним.

«В Україні кожна неукраїнська влада обов’язково стає антиукраїнською. Інакше не буває. Так сталося і цього разу.

Справа в тому, що не існує онтологічної прірви між Зеленським і Патрушевим, між Зеленським і Шойгу, між Зеленським і Путіним.

Існує величезна світоглядна прірва між Зеленським і Фединою, між Зеленським і кожним солдатом на фронті, між Зеленським і всією патріотичною спільнотою. Зеленський – не українець.

Він – радянська людина. Він розмовляє однією мовою з Путіним, він сміється одним жартом з Шойгу.

Він нічого цього українського не розуміє і розуміти не хоче. Він святкує «23 февраля», а не 14 жовтня. І там всі такі зараз», — заявив в ефірі «Прямого» драматург, громадський діяч Дмитро Корчинський.


«І мушу сказати, що з тих людей, яких зараз репресують, все тільки починається. Ми це багато разів проходили вже..

Потім вони репресували культурну еліту, а потім виборці Зеленського будуть їсти своїх дітей, як вони їли в 30-х роках. Ми проходили це кілька разів у своїй історії. І ми знаємо, що як було, так і буде.

А вам я хочу сказати, що після того, як вони розберуться з нами, навіть ви, просто тому, що ви вмієте розмовляти українською, будете для них занадто великим українцем, – і візьмуться за вас, і вас будуть вичищати, і вас будуть виганяти.

Он у них Богдан уже став занадто українцем – он його уже потурили. І не майте в цьому жодного сумніву, що ви десь відсидитесь і що ви зможете так цілувати мешти всім цим хлопцям Зеленського і йому самому, що вас будуть любити і просувати. Ви ще згадаєте, як ви захищали їх на ток-шоу.

І згадаєте те, що ви не захотіли підняти слово на захист Федини, Марусі Звіробій, на захист Riffmaster, на захист всіх тих людей, яких вони зараз переслідують і будуть переслідувати найближчим часом. І в цьому буде справедливість», — сказав Корчинський.

«Всі, хто голосували, і ті, хто зараз підтримують цю чуму, вони будуть цією чумою заражені.

Так завжди бувало в українській історії і так завжди буде. Але не хвилюйтеся – патріоти будуть вас рятувати», — додав він.