Зеленський опублікував декларацію про доходи за рік президентства.

Via TG Зеленi чоловічки:

Найцікавіші факти про статки президента:

28 602 468 грн – офіційний дохід глави держави та його дружини в 2019 році.

5 квартир в столиці загальною площею понад 1 138 метрів квадратних.

маєток під Києвом площею 354 метри квадратних.

1 квартира в окупованій Ялті на 131 квадратний метр – цікаво, чому її не «віджали» кремлівські окупанти в президента України?

1 апартаменти в Великій Британії на 91 квадратний метр – попри свій статус, президент не гребує здавати іноземну нерухомість в оренду. Навіть заробив на цьому понад 3 млн 200 тисяч гривень за рік!

1 маєток в Італії площею 413 метрів квадратних.

Зеленський роками висміював політиків за дорогі речі, але й сам не стримався, щоб не прикупити собі 6 елітних годинників. (Нагадаємо, за останніми спостереженнями, у президента було лише 2 руки).

Серед нерухомості є безліч паркомісць в столиці та окупованому Криму, а також нежитлове приміщення майже на 400 м2.

Попри всі свої статки і заробітки, Зеленський не погребував забрати з бюджету майже 209 тисяч зарплати президента.

Його попередник п’ять років поспіль віддавав президентський дохід на благодійність, але як видно з декларації Шостого – без цих грошей йому ніяк не прожити.

Зеленський «продав» корпоративні права на свої 12 українських підприємств родині помічника президента Шефіра за 246 144 грн. Тобто, кожна з компаній оціюється Зеленським у 20 тисяч грн, або трохи більше 750$. Якщо це не ухиляння від сплати податків і корупція на Банковій – то що тоді?

30 травня 2020 року – день, коли помер міф про «простого хлопця з народу» та «щоб президент жив як простий вчитель».Зефани, є що сказати, чи окрім «Ліпєцкая хвабріка», нічого не спадає на думку?)

Helgi Sharp