Зеля — це таки янек.

Зеля — це таки янек.
По всіх можливих ознаках
Але другий раз історія повторюється у вигляді фарсу.

Фальсифікували, фальсифікували та не вифальсифікували.

Ze.Live

Гонг! Він зробив це знову!

Ми вам ще не набридли?:)

Тоді маємо сказати, що Іван Баканов немає права обіймати посаду у СБУ перебуваючі на військовій службі, згідно закону про «Про військовий обов’язок і військову службу»!

Пояснюємо:

Як відомо, Баканов був призначений зам головою СБУ та йому присвоєне військове звання лейтенант з прийняттям на військову службу до СБУ. Нагадаємо що до цього він був рядовим запасу.

Згідно закону «Про військовий обов’язок і військову службу» та Положеннь про проходження військової служби військослужбовцями СБУ:

1) Згідно статті 20-2 На військову службу за контрактом осіб офіцерського складу у Службу безпеки України приймаються також громадяни України …. і не досягли граничного віку перебування на військовій службі осіб офіцерського складу!

2) Згідно пункту 27 Положень звання лейтенанта присвоюється: 
— молодшим лейтенантам 

— військослужбовцям які закінчили вищі військові навчальні заклади СБУ з очною формою навчання 

— військовослужбовцям, військовозобов’язаним і жінкам, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки не нижче спеціаліста, споріднену з профілем службової діяльності, під час атестування до офіцерського складу.

Саме за спорідненність освіти Баканову надано звання лейтенант.

3) Згідно пункту 3 Положень лейтенант відноситься до молодшого офіцерського складу

4) Але згідно пункту 6 Положень, граничний вік перебування на військовій службі встановлюється …. для молодшого офіцерського складу — 45 років!

Івану Баканову виповнилося 45 років 2 травня 2019 року.

Треба наголосити що згідно пункту 7 Положень військослужбовці які досягли граничного віку підлягають звільненню у запас або відставці, але при цьому можуть бути залишені на термін до 5 років якщо мають високу професійну подготовку та практичний досвід на займаній посаді.

Баканов І. не підпадає під критерій «має практичний досвід на займаній посаді», а також маємо сумніви з вискої професійної підготовки.

Таким чином порушується стаття 20 частина 2 «Про військовий обов’язок і військову службу», про прийняття на віськову службу, пункт 7 Положення.

Незнання законів не звільняє від відповідальності, і президент Зеленський мав би знати, що діє в порушення закону затвержджуючи свого друга на військову службу та посаду в СБУ.

І наш лічильник тепер показує 17.

Дякуємо друзі що звернули увагу 🙂

Mason Lemberg