Зелєботи це організовані з єдиного центру люди.

Хай вас не дивує, що зєлєботи вже кинулись відмазують явного наркомана. Типу «то не наркоман на відео отходняки ловить, а просто устал мальчік». Приїхав з Канади, інший часовий пояс, а ви, тварі, накинулись, на єдінственного і нєповторімого. 

От тільки був він в Канаді пару днів і не встиг би акліматизуватись, щоб зміну часового поясу по поверненню так відчути. Але то таке.

Зелєботи це організовані з єдиного центру люди. Організовані з єдиною метою — відмазувати зеленого наркомана. Це не вигадані радником Путіна «порохоботи», котрими росіяни обізвали всіх (а наші підхопили), хто не повівся на зрадопропаганду, і яких, до речі, так ніхто і не знайшов.

В команді Зеленського є спеціальна людина, що відповідає за пропаганду в інтернеті, прикриваючи це дурнею про «діджиталізацію». Цей Міхаіл Федоров в цьому інтерв’ю дав всі покази.

«А ряд людей мы объединили в проект Зе!Люди. Там можно подписаться на определенную рассылку. Подписалось 5000 человек. Когда есть какой-то важный фейк 
(будь-яка інфа проти їхнього клоуна), 
мы отправляем на него ссылку в чат и пишем: «Ребята, есть вот такой пост, поддержите нас, выскажите свою позицию». Мы никогда не просили написать негатив или позитив. 
(«Поддержите нас» і «никогда не просили писать негатив или позитив») 

Раз 5 или 7 мы использовали эту систему. У нас на сайте она есть, официально. А по поводу других ботов я уже отвечал: мы никогда не использовали ни одного бота.» 

5000 організованих тобою людей, яким ти кидаєш посилання і вони серуть в комментах, це не боти. Фуух. Ну слава Богу.

Ось це їхні методи. Методи молодої команди нових ліц.

Тому знайте: організовані цим Федоровим защітнікі наркоші це реальна ботоферма. Їхнє існування доведено з моменту їхнього створення. 

І тому термін «зелебот» можете сміливо використовувати для їхнього означення.

Джон Смит