Зерновий термінал.

На території Маріупольського порту розпочалося будівництво зернового терміналу потужністю 2,5 млн тонн .

На території Маріупольського морського порту фахівці компанії ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» приступили до виконання будівельних робіт спеціалізованого комплексу з перевалки зернових вантажів.

Облаштоване будівельне містечко, завезена важка будівельна спецтехніка.

В рамках генерального підряду укладено договори на виконання робіт по забиванню паль і облаштування фундаментів.

На даному етапі, компанія розпочала виконувати роботи по виконанню фундаментів для станції розвантаження автомобілів і прокладання водопровідних та каналізаційних мереж.

Паралельно з цим компанія «Маст-Буд» веде роботи з реконструкції 4 причалу. На сьогодні виконано демонтаж старих конструкцій і інженерних комунікацій причалу та розпочато облаштування тилової анкерної стінки нової конструкції причалу.На цьому етапі ведеться забивання металевих шпунтових паль тилової анкерної стінки спеціалізованою технікою ТОВ «Підприємство «Маст-Буд».

Згідно з планом реконструкції гідротехнічної частини причалу № 4, його довжина складе 234 м, пропускна спроможність — 1,3 млн тонн, проектна глибина — 9,75 метра. Очікується, що проект буде завершений через 18 місяців після старту, його вартість — 164 млн гривен. Проведення робіт дозволить експлуатувати причал не менше 50 років.

Як повідомлялося раніше, в квітні був підписаний контракт на будівництво першої черги зернового терміналу, та встановлена німецька суднонавантажувальна машина для майбутнього терміналу

Згідно з контрактом, ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» взяло на себе зобов’язання побудувати за 14 місяців першу чергу об’єкта потужністю до півтора мільйонів тонн на рік.

На завершальній стадії термінал дозволить переробляти щорічно близько 2,5 млн тонн зернових вантажів