ЗРАЗОК ОТРК ВІД КБ “ПІВДЕННЕ”.

ДЛЯ ВИПРОБУВАНЬ У ЗСУ ГОТОВИЙ ДОСЛІДНИЙ ЗРАЗОК ОТРК ВІД КБ “ПІВДЕННЕ”.

Для випробувань у Збройних Силах України готовий дослідний зразок оперативно-тактичного комплексу від Конструкторського бюро “Південне”

Про це на річниці з дня створення КБ розказав Генеральний директор підприємства Олександр Дегтярьов

Крім того також готовий дослідний зразок для іноземного замовника.

“Це і оперативно-тактичний ракетний комплекс “Грім”, дослідний зразок якого виготовлений в рамках іноземного контракту, а другий – для випробувань Збройними Силами України”, – розказав гендиректор КБ Олександр Дегтярьов

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім-2» (експортна назва для ОТРК «Сапсан») розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойова частина ракети проектується масою у 480 кг.

Вона може бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує уламково-фугасну або проникаючу уламково-фугасну ампулу.

Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними та іншими).

Також вже було проведено ряд випробувань зокрема демонстратора відсіку бойового оснащення.

Для потреб українського оборонного відомства вже веде розробки нових реактивних далекобійних снарядів для систем залпового вогню та має провести організацію дослідного та серійного виробництва цих снарядів на території Павлоградського механічного заводу.