Зірвана спецоперація по вагнеровцям.

Заключну частину спецоперації з військовими злочинцями-«вагнерівцями», зірвану зливом з ОП Зеленського, взагалі не можна порівнювати із захопленням літака Ryanair білоруським диктатором, хоча схема була подібна. Доведеться пояснити чому і освіжити пам‘ять тим, хто призабув дещо важливе.

Зірвана спецоперація по вагнеровцям.

1. Спецоперація проти «вагнерівців» була міжнародною. Серед тих, кого мали затримати, було масса бойовиків, які чинили військові злочини в Сирії. Посилання в додатках — раджу переслухати і передивитись. Всі дії були узгоджені! І це ключова різниця. Згадайте, коли з екс-керівника військової розвідки Бурбу за наказом Зеленського-Єрмака зняли держохорону і виселили з резиденції, його під захтст взяли американці. Бурба — саме при ньому розвивали спецоперацію.

2. Варіантів безпечно посадити літак — масса. І без загрози іншим пасажирам. І для цього не треба піднімати винищувачі. Я знаю як мало бути, але зі зрозумілих причин не писатиму.

3. Підготовлений і узгоджений арешт групи міжнародних військових злочинців і силове примушення посадки транзитного літака для викрадення опозиційного журналіста мають кардинально різну вагу з усіх точок зору — і безпекової, і політичної, і просто людської.

Читайте также:  Серёжу Лещенко возвращают на довольствие в "УЗ".

Коли офіс президента намагається порівнювати відомо який дар з яєшнею і врятувати крота, який зірвав узгоджену спецоперацію — я розумію чому. У них шкурне. Іншим просто варто пригадати певні обставини; інформаційний потік зараз надшвидкий, багато що забувається. Посилання-нагадайки в коментарях.