Иуда Владимировна про газовый рынок Украины.

З очей капали сльози, з вух текла кров, але я це зробив. Я вислухав виступ Юлії Тимошенко на Ялтинському форумі. І маю декілька новин для прихильників низьких тарифів та інших видів сідання на пляшку.

Газовое соглашение Тимошенко-Путина.

Ви знаєте як ваша Юля збирається виконувати обіцянку дешевих тарифів?

Виявляється, вона, на посаді президента, зробить все, аби в Україні існував ринок газу.

Я розумію, що ваш рівень кваліфікації далекий для того, щоб усвідомити цю фразу, тому я її поясню у відповідності до ваших мрій.

По-перше: ви напевне не знаєте, але Президент не має таких повноважень організовувати ринок газу. І в принципі немає таких повноважень, це задача Кабміну, Нафтогазу. Але Юля вміє підписувати угоди всупереч законам, правда потім трохи присідає в Качанівку… але то таке..

По-друге: А пам’ятаєте, як ви голосно кричали, що НАДРА НАЛЕЖАТЬ НАРОТУ! згідно Конституції і тому український газ вам мають надавати безкоштовно? Пам’ятаєте, так?

А тепер послухайте виступ Юлії Володимирівної і почуйте, що ВАШІ НАДРА НАРОТУ НЕ НАЛЕЖАТЬ і вона буде віддавати їх у власність іноземних інвесторів.

І тепер іноземні інвестори будуть продавати вам газ дешевше ніж зараз продає Нафтогаз.
Я, звісно, знаю, що рівень вашого інтелекту невисокий, але мабуть смішно і вам. Але ж нагадаю що Юлія Володимирівна вам розказувала, що НАДРА НАЛЕЖАТЬ НАРОТУ! і газ вам безкоштовно.

По-третє: Щоб зробити газ ще дешевшим для вас, Юлія Володимирівна буде закупляти зріджений газ. А нічо, що він на відсотків 20-30% дорожче того газу, який ми купляємо закордоном?

Ні, це потрібно робити задля незалежності від газпрому і це інвестиція в майбутнє, але це нам коштуватиме додатково, а зовсім не дешевше.

І останнє: Оскільки ви тепер, після таких обіцянок, отримаєте «дешевий газ» в рази більше ніж зараз, то й за субсидії можете забути. З чим вас і вітаю! Ви длбйби!

Mason Lemberg